25.09.2017 Hlasování skončilo. Známe dalšího držitele titulu Mistr Kutil!

screenshot

S úderem nedělní půlnoci skončila možnost hlasovat pro jednotlivé kutily v rámci naší výzvy Mistr Kutil 2017. Ti celé léto dřeli na svých projektech, abyste pak během září mohli rozdávat hlasy tomu, koho jste uznali jako nejlepšího.

Z téměř padesátky projektů vybrala naše odborná porota pětici finalistů, jejichž snažení jste pak mohli sledovat v sérii videí. Každý finalista v trojici záznamů představil sebe, svůj projekt i kutilské dovednosti a na všechna videa se můžete podívat zde nebo v přehrávači níže.

 

Od 1. do 24. září pak probíhalo hlasování, kdy veřejnost rozhodovala o tom, kdo si odnese titul Mistr Kutil 2017. Po třech týdnech hlasování je pak vítěz jasný – stal se jím kutil Václav Mihola. Ten toho za léto stihl doopravdy hodně. Nejen rekonstrukci bytu, ale i narození dítěte.

Radost tak může mít kutil hned několikanásobnou. Kromě dítka a povedené rekonstrukce ještě získal cenný titul Mistr Kutil 2017 a spolu s ním poukázku na nákup v Hornbachu v hodnotě 100 tisíc Kč. Výhru může investovat do dalších zajímavých projektů.

Ani ostatní finalisté nepřijdou zkrátka. Celá pětice si rozebere 200 tisíc na nákup v Hornbachu. Ondřej Čtvrtečka (2. místo) tak získá 50 tisíc, Michal Večeřa (3. místo) získá 30 tisíc Kč, Petr Stoklasa (4. místo) 15 tisíc a Helena Zemková (5. místo) získá 5 tisíc.