11.06.2017 Mistr Kutil 2017 zná pět finalistů. Vy rozhodnete, kdo získá titul a 100 tisíc

IMG_2003

 

Další ročník Mistra Kutila zná svých pět finalistů. Jejich příběhy a snažení teď budeme během léta sledovat formou krátkých videí. V nich kutilové i kutilky představí svoje záměry, motivace a koncem léta i finální podobu svých projektů.

Petr Stoklasa z Lipenců u Prahy tak postoupil s projektem konstrukční tříurovňové terasy u dřevostavby. Zajímavé na projektu bylo i to, že si sám vyrobí předokenní žaluzie.

Ondřej Čtvrtečka z Náchoda pak bude přestavovat svoji garáž na motorkářský showroom a klubovnu. Pokud tedy holdujete motorkám, tady se máte jistě na nco těšit.

Michal Večeřa z Blažovic pak plánuje kompletní rekonstrukci své dílny. Bydlí v rodinném domku kousek za Brnem, na kterém neustále něco dělá. Pořádná dílna mu tak přijde vhod.

Helena Zemková z Tisové zase plánuje stavbu zahradního domku. Základem bude ocelová konstrukce ukotvená v betonových patkách. Podlaha bude ze zámkové dlažby a konstrukci pak obloží dřevěnými palibami a plechovou střešní krytinou.

A posledním z pětice kutilů je i pa Mihola. Jeho rodina totiž čeká nového potomka a to si vyžádalo jisté bytové úpravy. V tomto případě tak jde o přestavbu bytu, ve kterém pak vznikne zcela nový dětský pokoj pro zatím nenarozenou holčičku.

Všichni finalisté již mají svojí výhru jistou. Co ale jisté není, je výše poukázky, jakou si odnesou. Jenom Mistr Kutil totiž získá 100 tisíc Kč na nákup v Hornbachu. O tom, kdo si tuto výhru a titul vyzvedne, rozhodnete v září právě vy.