19.04.2017 První kutilové přihlásili své projekty. Ten tvůj ještě chybí? Tak to naprav!

20170331_104901

Na Apríla jsme spustili přihlášky do nového ročníku výzvy Mistr Kutil. Možnost posílat svoje projekty ale nebyl žádný vtip. Ostatně, několik kutilů už téhle možnosti využilo a poslali nám svoje výtvory.

David Macho se přihlásil s projektem Medovny, tedy zahradního domku, který je určený k vytáčení medu a prací kolem toho. Dokončit by jej chtěl právě během prázdnin. To je pro naši výzvu ideální.

Pavel Gašpárek se zase přihlásil s projektem stavby pokojíčku pro syna. Pavel zřejmě bedlivě sledoval minulý ročník naší výzvy, kdy s podobným projektem zabodoval Pavel Hlavňovský, jenž se dostal do finále a skončil 4.

David Skála má zase v plánu zkrášlit svojí zahradu altánem. Zatím mu však na zahrádce stojí jen základy. Nicméně je to projekt na léto jako dělaný. Bude to ale stačit na úspěch v letošní výzvě?

Nech se inspirovat projekty skutečných kutilů a přihlas ten svůj! Nehledáme žádné prkotiny, chceme stavět pořádné velké projekty. Něco, co je hodné opravdového Mistra Kutila! Přihlášky sbíráme do 31. května.

Přihlas svůj projekt zde!