01.04.2017 Těsně u Hornbachu nezaparkují jenom invalidé. Speciální místo má i Mistr Kutil!

MK2017_APRIL1

Na fakt, že nejblíž vchodu do obchodu jsou místa vyhrazená pro invalidy, jsme si již  zvykli a je to tak samozřejmě správně. Ať již jde o zákazníky s omezenou pohyblivostí nebo kutily, kteří se zranili při výkonu svého hobby, např. u cirkulárky. Ti všichni si zaslouží speciální místa, kde mohou u obchodu parkovat.

Hornbach v tomto ale jde ještě o něco dál – letos již sedmým rokem pořádá výzvu Mistr Kutil a výhercům pak chce poskytnout další privilegiu – speciální parkovací místa, kde mohou parkovat jen a pouze držitelé titulu Mistru Kutil. Už nikdy se jim nestane, že by s nákupním  vozíkem plným materiálem na svoje projekty jeli přes celé parkoviště.

“Cítili jsme potřebu vyjít našim Mistrům vstříc a ještě více zjednodušit jejich návštěvu u nás,” vysvětluje svůj záměr David Kolář, marketingový ředitel společnosti Hornbach, která v české republice provozuje 10 projektových marketů.

Chcete také získat exkluzivní parkování u Hornbachu? Pak máte dvě možnosti. Můžete neopatrně nakládat s motorovou pilou při kácení stromu a nebo se zapojíte do aktuálního ročníku. Přiznejme si na rovinu, že ta druhá možnost je bezpečnější. Další podrobnosti o výzvě najdete na www.mistrkutil.cz.